O nas

Zajmujemy się projektowaniem scenariuszy oraz wyposażenia dla escape roomów. Tworzymy mechanizmy opierające się o elektronikę, uatrakcyjniające rozgrywkę poprzez wprowadzenie elementów interakcji. Dostarczamy oryginalne systemy podpowiedzi oparte o technologię bezprzewodową oraz podpowiedzi audio. Zapewniamy też obsługę systemów rezerwacyjnych.

Oferta

Wirtualna rzeczywistość w Escape Room

Uatrakcyjnij grę, wprowadź wirtualną rzeczywistość do rozgrywki! Zaskocz swoich klientów niesamowitymi efektami. Już od 100 zł netto miesięcznie.

Mechanizmy elektroniczne

Aby uatrakcyjnić rozgrywkę wprowadzamy do niej interakcję za pomocą urządzeń elektronicznych oraz elementów automatyki. Dzięki temu możemy zaskoczyć graczy zdarzeniami takimi jak np. otwierające się automatycznie szafy i skrzynie, spadające elementy (np. klucze), efekty wizualne i dźwiękowe (np. błyskawice) oraz bezprzewodowe sterowanie innymi urządzeniami (np. wytwornice dymu). Wraz z urządzeniami dostarczamy oprogramowanie umożliwiające sterowanie i kontrolę rozgrywki.

Systemy Podpowiedzi

Dostarczamy oryginalne systemy podpowiedzi umożliwiające obsłudze zdalne wysyłanie wskazówek graczom w formie tekstowej (wyświetlane na komunikatorze, ekranie lub innym nośniku) lub w formie przygotowanych

Systemy rezerwacji

Autorski system rezerwacji umożliwia sprawne zarządzanie rezerwacjami wielu pokoi. System wysyła potwierdzenia o dokonaniu rezerwacji zarówno do osoby dokonującej rezerwacji jak i obsługi pokoju. System jest łatwy do integracji ze stroną internetową klienta.

Scenariusze i wystrój

Tworzymy oryginalne i atrakcyjne scenariusze rozgrywki z wykorzystaniem oferowanych przez nas mechanizmów elektronicznych oraz oprogramowania. Wraz ze scenariuszem projektujemy wystrój pokoju przy współpracy ze zdolnymi artystami-plastykami.

Przykładowe realizacje

Czas dinozaurów

escape room - smartescape.pl

Laboratorium BioGenLab zajmuje się badaniami genetycznymi wymarłych zwierząt. Wysyłając w przeszłość zespoły badawcze pozyskuje próbki do badań. Ostatnia wyprawa poszła jednak nie tak jak powinna. Z niewyjaśnionych przyczyn członkowie ekipy badawczej zaczęli tracić zmysły, stali się w stosunku do siebie agresywni. W efekcie wszyscy zginęli z rąk swoich kolegów lub oddalając się od bazy zaatakowani przez pradawne zwierzęta. Ostatni zachowujący trzeźwość umysłu członek zespołu, Roy Milevsky, ukrył przed pozostałymi 3 unikatowe jaja dinozaurów. Aby nikt łatwo nie mógł ich znaleźć zabezpieczył je serią szyfrów i zagadek. Zostawił jednak wskazówki, które pomogą je odzyskać. Tutaj pojawiacie się Wy! Zostajecie wysłani 150 000 000 lat w przeszłość. Waszym zadaniem jest odnalezienie jaj ukrytych przez Roya. Jaja muszą zostać umieszczone w specjalnym skanerze, który znajdziecie na miejscu. Skan i analiza próbek zostanie przesłana do laboratorium, dopiero wtedy będziecie mogli wrócić do teraźniejszości. Na wszystko macie 60 min, po tym czasie tunel czasoprzestrzenny ulegnie destabilizacji i powrót nie będzie możliwy! Powodzenia!

Projekt Riese

Projekt Riese - smartescape.pl

Wcielacie się w rolę agentów polskiego wywiadu w czasie drugiej wojny światowej. Przedostaliście się do jednego z bunkrów wchodzących w skład kompleksu Riese. Waszym zadaniem jest, podczas nieobecności obsady bunkra, wykradzenie planów tajnej broni Hitlera. Macie na to 60 minut.